برندها

فروشگاه میترا، نماینده برندهای معتبر شرکتهای تولید کننده محصولات کاشی و سرامیک

سرامیک البرز

سرامیک البرز یکی از معتبرترین مارکهای تجاری طراحی لوکس در تولید کاشی و موزائیکهای لعابدار برای محیطهای داخلی و خارجی میباشد. این شرکت در سال 1352 تاسیس شده است. شرکت سرامیک البرز، به پشتوانه دانش فنی و خلاقیت های هنری خود، تلاشی تازه را جهت احیای این هنر اصیل در صنعت سرامیک آغاز نمود. تجارب ارزشمند این شرکت در تولید محصولات سرامیک موزائیکی با کیفیت بالا و صادرات آن به بسیاری از کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی، زمینه را در صنعت نمای ساختمان فراهم کرده و مطالعات برای روی ساخت و تولید محصولی نوین با نام آجر پرسلانی از سال 1392 آغاز گردید. در ادامه با مشخصات فنی و هنری محصول تعیین شد و ،» واحد آتلیه نمای البرز « تشکیل با ترکیبات متنوع در رنگ و ابعاد مختلف به تولید صنعتی رسید. امید است با توسعه روز افزون طرح های ارائه شده ضمن تأمین نظرات مصرف کنندگان،گامی موثر در راستای پیوند با سرمایه های فرهنگی در معماری این سرزمین برداشته باشیم.

مشاهده لیست کاشی های برند سرامیک البرز

http://alborzceramic.com

کاشی سرامیک البرز استخر

گلدیس کاشی (ابعاد بزرگ)

گلدیس کاشی در سال ۱۳۸۱ نه تنها با هدف ارتقاء کیفیت محصولات بلکه جهت افزایش سهولت در تامین نیاز مشتریان در شهر یزد تاسیس شد. با گذشت کمتر از سه سال از تاسیس
گلدیس کاشی طیف گسترده ای از محصولات تولید شدند که نه تنها با استانداردهای اروپایی مطابقت داشتند بلکه شیوه های کنترل کیفیت ما تا حد زیادی فراتر از این استاندارد نیز بودند. گـلدیس کـاشی در سـال 1381 نه تنها با هـدف ارتقاء کـیفیت محصولات بلکه جـهت افزایش سهولت در تامین نیاز مشتریان در شهر یزد در محیطی به وسعت 4500 مترمربع تاسیس شد.
بـا گـذشت کمتر از سـه سـال از تاسیس گلدیس کاشی طیف گسترده‌ای از محصولات تولید شدند که نه تنها با استانداردهای اروپایی مطابقت داشتند بلکه شیوه‌های کنترل کیفیت ما تا حد زیادی فراتر از این استاندارد نیز بودند.

مشاهده لیست کاشی های برند گلدیس کاشی (ابعاد بزرگ)

https://goldistile.com

گلدیس گلدیس کاشی سرامیک کاشی استخری

سرامیک آرتما(سرامیک استخری)

ارتما سرامیک به عنوان یکی از زیر مجموعه های «گروه صنعتی گلدیس کاشی» از سال 1381 تولید خود را آغاز نموده و به پشتوانه نیروی کار ماهر، متخصص و تلاشگر خود توانسته به صورت کاملا تخصصی به تولید موزاییک های پرسلان استخری بپردازد.
شرکت آرتما به پشتوانه ۱۰ سال تجربه خود در صنعت سرامیک و با بهره گیری از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و متخصصین مجرب به تولید موزاییک های پرسلانی لعابدار می پردازد.
خطوط تولید این شرکت در مجاورت شرکت گلدیس قرار گرفته و با بهره گیری از خدمات فنی و مهندسی آن شرکت اقدام به تولید این محصولات می نماید.
شرکت آرتما با شخصیت حقوقی مستقل و با مالکیت مشترک شرکت گلدیس کاشی احداث و به بهره برداری رسید. تیم مدیریت و راهبری این مجموعه به صورت مستقل از تیم مدیریت گلدیس کاشی عمل خواهد نمود.

مشاهده لیست کاشی های برند سرامیک آرتما(سرامیک استخری)

https://artemaceramic.com

آرتما سرامیک استخری

رویال گرانیت (استخری و دکوراتیو)

فـن آوري پیشرفته، نوآوري و طرح هاي بديع اين امکان را براي رويـال گرانيت فـراهم آورده است که با گرد آوري چنين مجموعه اي متنوع، شما را بـراي پوشـش و تزئين کيفي، زیبا و ماندگار فضاي مورد نظرتان توانمند سازد
رويال گرانيت نوعي سنگ مصنوعي از جنس کوارتز است. بدليل ميکرونيزه بودن ذرات و يکنواختي ماتريس، رويال گرانيت داراي ويژگي هاي منحصر به فردي می باشد که آنرا نسبت به کاشي و سنگ، شیشه و سراميک هاي متداول بسیار متمايز ساخته و کاربرد آن را حتي در شرايط بسیار سخت محيطي، بدون کوچکترین خدشه ای امکان پذير مي گرداند. فـن آوري پیشرفته، نوآوري و طرح هاي بديع اين امکان را براي رويـال گرانيت فـراهم آورده است که با گرد آوري چنين مجموعه اي متنوع، شما را بـراي پوشـش و تزئين کيفي، زیبا و ماندگار فضاي مورد نظرتان توانمند سازد.
رويال گرانيت نوعي سنگ مصنوعي از جنس کوارتز است. بدليل ميکرونيزه بودن ذرات و يکنواختي ماتريس، رويال گرانيت داراي ويژگي هاي منحصر به فردي می باشد که آنرا نسبت به کاشي و سنگ، شیشه و سراميک هاي متداول بسیار متمايز ساخته و کاربرد آن را حتي در شرايط بسیار سخت محيطي، بدون کوچکترین خدشه ای امکان پذير مي گرداند.

مشاهده لیست کاشی های برند رویال گرانیت (استخری و دکوراتیو)

http://royal-granit.com

رویال گرانیت استخری دکوراتیو

موزائیک شیشه ای روکارنو

شرکت سرام آراکویر که از سال ۱۳۸۵ کار خود را در زمینه پخت سوم کاشی و ‌سرامیک آغاز نموده بالغ بر چهار سال است که اقدام به تولید و عرضه شیشه های موزاییکی با برند روکارنو در ۲۳ نمونه قالب چیدمان و در ضخامته ای 4، 6 و 8 میل و با استفاده از متریال های مختلف از جمله رزین و ورق طلایی و نقره ای و پوشش های طلا و نقره و طرحهای پارچه نموده است بطوریکه به عنوان اولین و تنها تولید کننده همزمان رزین و شیشه های کوتینگ و طرح پارچه توانسته بالغ بر ۱۰۰۰نمونه کار لوکس در سایز و رنگ و چیدمان های مختلف برای مصارف استخر، سونا و جکوزی - بین کابینتی، سرویس بهداشتی، لابی هتل، تی وی و اتاق خواب تولید و عرضه نماید.

مشاهده لیست کاشی های برند موزائیک شیشه ای روکارنو

http://rokarno.com

موزائیک روکارنو روکارنو سرامیک استخری کاشی استخری